Domů > Televize > Sharp

Televize Sharp

Sharp

Pokud hledáte kvalitní televizi, která vám nabídne ostrý obraz, bohaté barvy a výborný zvuk, můžete zvolit některý z modelů značky Sharp. Sharp je japonská firma, která byla založena v roce 1912 a proslavila se například výrobou první tranzistorové kalkulačky, herní televizí C1 NES TV a také historicky prvním telefonem se zabudovanou kamerou. Sharp je také jedním z pionýrů 8K rozlišení, které je až 16× detailnější než Full HD.

Televize Sharp se vyznačují poctivým zpracováním s ohledem na každý detail, moderním designem a širokou nabídkou funkcí. Mezi ně patří například Smart TV Sharp s unikátním systémem AQUOS NET+, který umožňuje přístup k internetovým aplikacím, jako jsou Netflix, YouTube, Telly nebo O2 TV . Televize Sharp také podporují různé formáty HDR (High Dynamic Range), jako jsou HDR10, HLG nebo Dolby Vision, které zlepšují kontrast a barevnost obrazu . Pro milovníky kvalitního zvuku jsou televize Sharp vybaveny reproduktory s technologiemi Dolby Digital Plus nebo DTS Virtual:X, které vytvářejí prostorový zvukový efekt.

Televize Sharp jsou dostupné v různých úhlopříčkách od 32″ do 70″ a v různých rozlišeních od HD Ready po 4K Ultra HD . Některé modely jsou také vybaveny hlasovým ovládáním, Chromecastem, párováním s mobilním zařízením nebo napájením na 12V . Televize Sharp jsou tak vhodné pro každého, kdo si chce užít skvělý obraz a zvuk v pohodlí svého domova.

Přejít nahoru