Domů > Telly TV (recenze) – Sledujte televizi odkudkoliv
Telly TV Recenze

Telly TV (recenze) – Sledujte televizi odkudkoliv

Telly TV představuje snadný způsob, jak získat přístup k desítkám českých i zahraničních televizních kanálů. Sledovat můžete vše od sportovních přenosů a zápasů Liga mistrů UEFA až po vaše oblíbené seriály na kanálech HBO. Telly TV je dostupná téměř pro jakékoliv zařízení. Sledovat ji můžete online na vaší chytré televizi, smartphonu či pomocí satelitu na místech se špatným signálem. V rámci této recenze se podíváme na jednotlivé tarify, které Telly TV nabízí, možnosti jak tuto službu využívat a zaměříme se také na její výhody i nevýhody.

Co je Telly TV?

Telly TV, dříve známá jako DIGI TV, je česká služba, umožňující sledování desítek domácích i zahraničních kanálů. Ať už hledáte sportovní přenosy, dětské seriály nebo kvalitní celovečerní film, díky Telly TV máte obrovský výběr na dosah ruky. Velkou výhodou oproti jiným podobným službám je rozsáhlý archiv pořadů za posledních 7 dní. V tomto neustále obnovované sekci Telly TV si můžete pustit až 20.000 hodin zaznamenaných pořadů, filmů a seriálů.

Telly TV televize
Telly TV internetová televize

V rámci Telly TV si můžete vybrat mezi třemi základními tarify, které se liší počtem dostupných programů a jejich dostupností v HD. Pro náročnější diváky jsou dostupné i balíčky zaměřené pouze na sport nebo například na kanály HBO. Telly TV můžete sledovat online na chytré televizi nebo třeba na smartphonu, případně je dostupná i skrz satelit a set-top box.

Počet kanálů66–130, většina v HD.
Tarify3 základní + specializované tarify.
Cena250–650 Kč měsíčně za základní tarify.
Kde sledovat Telly TVChytrá TV, smartphone, počítač, klasická TV.
Počet licencí v ceně tarifů2 (možno rozšířit až na 6)
Funkce PauzaAno
Archiv pořadůAno, až 7 dní zpět.
Nahrávání pořadůAno, maximálně 100 hodin na 30 dní.
Telly TV na zkouškuAno, až na 30 dní.
Telly TV – základní informace

Telly TV Tarify – vyberte si ten pravý

Základem používání Telly TV je správný výběr tarifů či jejich kombinace. Výhodou Telly TV je fakt, že balíčky nejsou spojené s fixní smlouvou na určité časové období. Pojďme se na nabídku tarifů podívat podrobněji.

Základní tarify

 • Malý balíček – v základním balíčku pro Telly TV najdete plných 67 kanálů, z toho 46 v HD kvalitě. Těšit se můžete na všechny významné české programy, včetně Prima ZOOM, Nova Cinema HD nebo ČT Sport HD. Právě sportovním fanouškům ale možná budou chybět některé další kanály. Cena tohoto balíčku je 250 Kč měsíčně.
 • Střední balíčeknejoblíbenější balíček v rámci nabídky Telly TV představuje zlatou střední cestu mezi cenou a výkonem. Najdete v něm zejména rozšířený počet dokumentárních kanálů a sportovních programů, jako je NovaSport a EuroSport. Širší je také nabídka filmů, zejména zahraničních. Tento balíček 107 kanálů pořídíte na půl roku za 225 Kč měsíčně, pak za 450 Kč.
 • Velký balíčeknejširší nabídku programů, konkrétně 123 kanálů najdete v rámci Velkého balíčku. 87 z nich je dostupných v HD, mezi filmovými, sportovními a dokumentárními kanály najdete i méně obvykle zahraniční zástupce. Velký balíček pořídíte na půl roku za 325 Kč měsíčně, poté za 650 Kč.
Základní balíčky Telly TV
Základní balíčky Telly TV

Speciální tarify

 • Sport online balíček – pro sportovní fanoušky je připravený také speciální balíček nabitý sportovními kanály a live streamy z celého světa. Můžete ho využít jako doplněk některého z výše zmíněných tarifů, případně samostatně. Za 300 Kč na vás čeká 23 kanálů, kde si budete moci užívat nejlepší fotbalové, hokejové nebo třeba MMA zápasy.
 • Red online balíček – velmi speciální balíček najdete pod názvem Telly Red. Za 250 Kč měsíčně získáte přístup 12 kanálům zaměřeným na erotickou produkci.
 • HBO online balíček – za 250 Kč měsíčně můžete využít doplňkový balíček se všemi HBO kanály.

Všechny výše zmíněné tarify kromě varianty Telly Red jsou dostupné nejenom v rámci internetové televize, ale také v její satelitní obdobě. Liší se pouze v počtu programů v jednotlivých balíčcích. V případě satelitní televize jde vždy o menší počet kanálů.

Typ tarifuPočet kanálůZaměřeníCena měsíčně
Malý67Základní sada programů250 Kč
Střední107Nejlepší poměr cena/výkonPrvních 6 měsíců 225 Kč, pak 450 Kč
Velký123Balíček pro náročnéPrvních 6 měsíců 325 Kč, pak 650 Kč
Sport23Všechny důležité sportovní kanály300 Kč
Red12Erotická produkce250 Kč
HBO3Kvalitní zahraniční produkce.250 Kč
Telly TV porovnání balíčků

Jak sledovat Telly TV – internet, satelit nebo v aplikaci

Výhodou Telly TV je fakt, že ji můžete sledovat hned na několika druzích zařízení. Mezi ty patří:

 • Aplikace pro Android – na jakémkoliv zařízení s operačním systémem Android můžete sledovat vaše oblíbené pořady v rámci aplikace Telly TV. Ať už jde o váš smartphone, nebo třeba tablet či jiné chytré zařízení.
 • Aplikace pro iOS – také pro uživatele zařízení Apple má Telly připravenou aplikaci, takže vaše oblíbené programy budete mít stále po ruce.
 • Desktopová aplikace pro Windows 10/11 a Xbox – pro desktopová zařízení či notebooky s Windows 10 a 11 existuje separátní aplikace Telly. Tu můžete využívat také na vaší Xbox konzoli.
 • Telly Samsung TV, LG a VIDAA aplikace – pro chytré televize Samsung od roku výroby 2016, LG od roku výroby 2014 a další vám bude stačit speciální aplikace. Nemusíte používat set-top box ani další ovladače.
 • Internetový prohlížeč – Telly TV si můžete na chytrých zařízeních pustit také v rámci prohlížeče. Tato možnost je dostupná prakticky na jakémkoliv moderním zařízení, co máte v domácnosti.
 • Telly Apple TV – podporované jsou také Apple TV, kde můžete Telly sledovat pohodlně pomocí speciální aplikace.
 • Telly Android TV a Google TV aplikace – pro chytré Android TV a Google TV existuje taktéž možnost využití aplikace. Díky ní můžete pohodlně ovládat vaši chytrou televizi a pustit si vaše oblíbené pořady. Funguje také na starších zařízeních s Android/Google set-top boxem.
 • Set-top box – u starších televizí je možnost připojit se k Telly skrz set-top box. V takovém případě vám bude stačit televize s HDMI konektorem a ethernet kabel. Set-top box si můžete pronajmout od Telly za 90 Kč na měsíc.
 • Satelit – v případě špatného signálu můžete sledovat Telly TV přes satelit. V tomto případě budete potřebovat buď satelitní set-top box nebo CA modul a dekódovací kartu. I ty si můžete pronajmout u Telly, set-top box a karta vás vyjde na 90 kč měsíčně, CA modul a karta na 50 Kč měsíčně. Za instalaci celého kompletu pak technikovi Telly zaplatíte 1000 Kč.
Telly TV zařízení
Telly TV můžete sledovat takřka odkudkoliv. Z televize, počítače, telefonu i tabletu.

Funkce Telly TV – jak kvalitní je uživatelské prostředí

V rámci všech balíčků Telly TV najdete také mnoho užitečných funkcí, které vám zpříjemní zážitek ze sledování. Mezi ty patří především:

 • Funkce Stop a přetáčení – při sledování se může hodit funkce pauzy/Stop a možnost přetočit či se vrátit k určitým scénám.
 • 7 denní archiv pořadů – na Telly TV je k dispozici neustále aktualizovaný archiv odvysílaných pořadů, který je dostupný vždy 7 dní nazpět. Zde si můžete pustit libovolný kousek z programu kanálů, které máte zpřístupněné ve vašem balíčku.
 • Nahrávání až 100 hodin s uložením na 30 dnů – vaše oblíbené pořady či filmy co jste nestihli v televizi, si můžete uložit až na 30 dnů. Toto úložiště má kapacitu 100 hodin.
 • Sledování na více zařízeních – ve většině tarifů můžete v ceně sledovat vaše oblíbené programy až na 2 zařízeních. Je možné si ovšem dokoupit až 4 zařízení navíc. V takovém případě zaplatíte o 150 Kč měsíčně navíc. Při dokoupení 2 dodatečných zařízení pak o 100 Kč navíc. Pokud máte některý z tarifů, který neumožňuje sledování na více zařízeních, můžete si koupit i základní rozšíření na 2 zařízení za 50 Kč měsíčně.
 • Program – přímo na webu Telly TV a v aplikaci najdete také velmi kvalitně zpracovaný program. Můžete si tak snadno vybrat pořad, který vás nejvíce zaujme. Pro každý film, seriál či sportovní přenos jsou k dispozici relevantní informace a kanály s časem, kdy bude dostupný.

Zákaznická podpora Telly TV

V rámci Telly TV je k dispozici samozřejmě také technická podpora pro případy, že si nebudete vědět s něčím rady a budete potřebovat pomoc. Přímo na webu Telly TV najdete také seznam nejčastějších otázek o této službě, takže první odpovědi a řešení můžete najít už v této sekci. Pokud si i dále nebudete vědět rady, je zde připravená zákaznická podpora Telly TV. Tu můžete kontaktovat nejenom přes online chat a email, ale také přes telefonní linku dostupnou ve všední dny od 8 do 20 hodin, o víkendech a svátcích pak od 9:30 do 20.00.

Telly TV na zkoušku zdarma

Telly TV si můžete vyzkoušet na 14 dní zdarma. K dispozici budete mít přes 100 kanálů a většinu funkcí, jako je archiv, pauza a přetáčení. Omezená je pouze možnost nahrávat pořady a některé kanály, jako například Nova Sport. Jde tak o relativně dobrý způsob, jak si vyzkoušet Telly TV. Je třeba ovšem dát pozor na to, že podmínkou je uvedení platebních údajů. Po skončení zkušebního období dojde ke stržení platby za vybraný tarif a zároveň dle zvoleného balíčku se vám následně odemknou případné další kanály. Je s tím tedy potřeba počítat dopředu a v případě, že nebudete se službou spokojeni, tak ji včas zrušit.

Další služby od Telly TV

Telly TV spolupracuje také s poskytovatelem internetového připojení Nordic Telecom. Díky této spolupráci si můžete přes Telly nechat zavést optický nebo DSL internet za výhodnou cenu a v rámci jednoho vyúčtování. Tímto způsobem se Telly snaží pomoci zákazníkům dosáhnout kvalitní přenosové rychlosti pro internetovou televizi. Vybrat si můžete mezi 4 rychlostmi u DSL internetu a 3 rychlostmi u internetu optického.

Kromě internetového připojení lze v rámci balíčků Telly TV koupit i tarify pro volání, SMS a mobilní data. Tyto balíčky poskytuje Telly ve spolupráci s virtuálním operátorem LAMA mobile. K dispozici je také řešení pro pevné linky. Mezi mobilními tarify si můžete vybrat čtyři možnosti, dle počtu volných minut a dat. Nejlevnější tarif vás vyjde na 249 Kč měsíčně.

Alternativy a konkurenční platformy

Telly TV samozřejmě není jediným poskytovatelem online a satelitní televize na českém trhu. Na velmi podobném principu jako Telly funguje i řada dalších společností. Pro porovnání uvádíme některé z nich níže:

Lepší TV

Lepší TV

Tato online televize je dostupná od roku 2014. Můžete si vybrat mezi několika balíčky kanálů, konkrétně jsou k dispozici 3 sady. V nejvyšším tarifu MAX máte k dispozici až 157 televizních programů. Dostupné jsou také funkce pauzy, zpětného sledování pořadů až 100 dní do minulosti a nahrávání. Nevýhodou je nutnost připlatit si další licenci, pokud chcete sledovat Lepší TV na více zařízeních zároveň. Tarif Max pořídíte za 299 Kč měsíčně, k dispozici jsou také doplňkové balíčky jako například sada HBO.

Kuki TV

Kuki

V rámci Kuki TV máte na výběr mezi čtyřmi základními tarify. Ten nejlevnější pořídíte už za 190 Kč měsíčně, tarif XL vhodný pro velké rodiny pak za 990 Kč měsíčně. K dispozici je přes 150 českých i zahraničních programů, výhodou je také možnost sledovat Kuki TV na více zařízeních v ceně některých tarifů. Nevýhodou pro fanoušky sportu je absence kanálů Premier Sport a Canal+ Sport. Kuki TV přináší také klasické funkce jako přetáčení, pauzu, či natáčení oblíbených pořadů s kapacitou až 100 hodin, pokud si dokoupíte dodatečné úložiště. Hodí se také funkce zpětného zhlédnutí až 7 dní do minulosti.

NejPřipojení TV

Nejpřipojení TV

NejPřipojení TV umožňuje výběr ze 3 balíčků, nejlevnější vám přinese 71 kanálů za 195 Kč, ten nejdražší potom 117 programů za 585 Kč měsíčně. U všech tarifů můžete vaše oblíbené pořady sledovat až na 4 zařízeních zároveň bez dodatečného poplatku. Využívat můžete také funkce nahrávání, zpětného zhlédnutí až 7 dní a možnost zastavit či přetočit vybrané pořady. Pro NejPřipojení není potřeba využívat set-top box, jedná se o internetovou televizi. Nevýhodou je absence velkého množství sportovních kanálů.

Závěrečné hodnocení Telly TV

Telly TV představuje dobrý způsob, jak získat přístup k oblíbeným televizním programům z ČR i zahraničí. Výhodou je široký rozsah podporovaných kanálů, v závislosti na vybraném tarifu můžete mít přístup k více než 130 televizním programům. Telly můžete sledovat skrz vaši chytrou televizi, ale i pomocí aplikace Telly TV na vašem smartphonu či jiném chytrém zařízení. Případně skrz satelit a set-top box. Uživatelský zážitek s Telly TV vylepšují také další funkce, jako je např. archiv pořadů.

Celkové hodnocení: 4.5 / 5

Klady

 • Více než 130 kanálů ve vybraných tarifech.
 • Možnost sledovat až na 6 zařízeních zároveň.
 • Funkce jako je nahrávání a archiv pořadů, pauza a přetáčení.
 • Jednoduché a intuitivní prostředí.
 • Kvalitní obraz i zvuk.

Zápory

 • U Telly na zkoušku jsou funkce výrazně omezené, nejde tedy o test skutečného prostředí Telly TV.
 • Méně přehledný web, některé informace je třeba hledat delší dobu.

Často kladené otázky

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru