Domů > VOYO (recenze) – Co nabízí česká streamovací služba?
VOYO.cz Recenze

VOYO (recenze) – Co nabízí česká streamovací služba?

Voyo je česká streamovací služba, skrz kterou můžete snadno sledovat přes 2000 filmů, seriálů nebo televizních pořadů. Vybere si zde prakticky každý, filmová knihovna na Voyo je opravu široká. V rámci naší Voyo recenze se podíváme na ceník předplatného, dostupnost pro různá chytrá zařízení a další funkce této české streamovací služby z dílny TV Nova.

Představení služby – Co je Voyo?

Jak již bylo zmíněno výše, Voyo je česká streamovací služba, která zdatně konkuruje mezinárodním platformám jako je Disney+, Netflix nebo třeba Hulu. Pro uživatele je na Voyo dostupných přes 2000 pořadů, filmů a seriálů. Ty zahrnují většinu oblíbené zahraniční produkce, ale i české filmy a seriály, které často na jiných platformách nenajdete. Voyo lze považovat z jednou z největších online knihoven české kinematografie.

Voyo je projektem z dílny TV Nova, k dispozici jsou zde proto s předstihem vysílané seriály z produkce této televize. Na Voyo nejsou reklamy, proto si zde filmy a seriály užijete mnohem více, než na klasické televizi. Výhodou je také možnost vyzkoušet si celou službu na 7 dní zdarma.

Počet dostupných filmů, seriál a pořadůPřes 2 000
Cena předplatného159 Kč měsíčně
Český dabing a titulkyAno
Počet zařízení5
Počet zařízení pro souběžné sledování2
Maximální kvalita přenosu4K UHD
Služba na zkoušku zdarmaAno, až na 7 dní
Možnost využít na různých druzích zařízeníAno
Voyo – základní informace

Nabídka pořadů, filmů a seriálů na Voyo

Nabídka pořadů, filmů a seriálů je na Voyo opravdu široká. Samotná streamovací služba uvádí přes 2000 titulů, které jsou neustále rozšiřovány o další kousky. Na Voyo se tedy můžete těšit na tyto druhy pořadů:

 • Seriály z vlastní produkce TV Nova.
 • Zahraniční filmy a seriály.
 • Živé sportovní přenosy.
 • Dětské pořady.
 • Zpravodajství.
 • Soutěže a reality show.

Voyo je známé tím, že zde lze sledovat oblíbené seriály jako je Ordinace v Růžové zahradě, Ulice nebo třeba Výměna manželek. Jsou zde ale dostupné také soutěže a reality show jako MasterChef Česko, Superstar, nebo třeba Na Lovu. Podobně široká je potom i nabídka zahraničních reality show a seriálů. Podívat se tak můžete například na Válku skladů, Big Bang Theory nebo americké kriminální seriály, jako je Mentalista, Myšlenky zločince či Kriminálka Las Vegas.

Voyo - nabídka pořadů, filmů a seriálů
Nabídka pořadů, filmů a seriálů je na Voyo široká

Velkou výhodou pro sportovní fanoušky je dostupnost živých přenosů a záznamů s kanálů Nova Sport 1, 2, 3 i 4. Těšit se tak můžete zejména na tyto sportovní události:

 • NHL
 • NBA
 • Německá Bundesliga
 • La Liga
 • Liga Mistrů
 • Moto GP
 • Další fotbalové ligy z ČR, Slovenska i jiných zemí Evropy
 • Méně populární sporty jako je rugby, házená či třeba šipky.
Voyo - Sportovní přenosy a záznamy
Na Voyo nechybí ani nabídka sportovních přenosů a záznamů

Voyo předplatné – ceník služeb

Na rozdíl od některých zahraničních streamovacích služeb, Voyo nabízí pouze jeden tarif, který můžete získat za 159 Kč měsíčně. V rámci něj získáte přístup ke kompletnímu rozsahu služeb Voyo, včetně originálních pořadů, dostupných pouze na této platformě. Tato Voyo cena je tak finální, není nutné si přikupovat dodatečné služby.

Voyo předplatné hradíte platební kartou, kterou vyplníte během prvního nákupu. U dalších měsíčních plateb se již peníze strhnou z karty automaticky. Nemusíte tak nic hlídat a nestane se vám, že byste na platbu zapomněli. V případě nedostatku prostředků na kartě se bude platba opakovat nejprve 24 hodin po prvním pokusu a poté případně po 5 dnech.

Velkou výhodou předplatného Voyo je možnost vyzkoušet si celou platformu na 7 dní zdarma. Na rozdíl od zahraničních konkurentů, kteří tuto možnost spíše ruší, vám Voyo umožní zkusit si vše kromě sledování pořadů dostupných exkluzivně na Voyo. Abyste mohli vyzkoušet Voyo na 7 dní zdarma, je třeba:

 • Vytvořit zákaznický účet a ověřit údaje.
 • Zadat platební údaje k vaší kartě, za zkušební předplatné je stanovená symbolická Voyo cena 1 Kč.
 • Zkušební předplatné můžete zrušit nejpozději 1 hodinu před jeho vypršením, poté dojde ke stržení první platby za kompletní předplatné. To můžete opět zrušit, a další platba už stržena nebude. V takovém případě vaše Voyo předplatné skončí až poté, co uběhne zaplacený měsíc.

Jak sledovat Voyo – přístupnost a počet zařízení

Voyo můžete přes jeden účet sledovat až na pěti uložených zařízeních. Pokud chcete na Voyo streamovat zároveň, lze pak využít zařízení dvě. Co se týče modelů a typů zařízení, vybrat si lze opravdu z velkého množství podporovaných možností:

 • Chytré televize – téměř každá chytré televize může spustit Voyo. Zejména kvůli možnosti sledovat ho skrz aplikaci či na prohlížeči. Pro lepší zážitek lze také využít Voyo Chromecast nebo přes Tesla Mediabox. Pouze u starších modelů chytrých televizí může být problém s výkonem.
 • Počítače, notebooky – na jakémkoliv notebooku či počítači můžete sledovat Voyo skrz prohlížeč nebo staženou aplikaci. Ta je ovšem dostupná pro iOS a Android.
 • Chytré telefony a tablety – podobně jako u předchozího bodu, také na chytrém telefonu či tabletu lze Voyo sledovat skrz aplikaci nebo na mobilním prohlížeči. Také zde bývá problém se zamrzáním aplikace a nízkou kvalitou vysílání u slabších zařízení.
 • Jakékoliv zařízení s Androidem a možností stáhnout Voyo aplikaci.

Na rozdíl od konkurenčních platforem není Voyo příliš zaměřené na dodatečné funkce, dostupné během sledování. Prakticky není možné společné sledování, filtrování a vyhledávání pořadů v aplikaci má také své mezery. Chybí také možnost personalizace a ukládání pořadů do seznamů či playlistů.

Voyo - podporovaná zařízení
Voyo nabízí širokou podporu zařízení

Zákaznická podpora Voyo

V případě jakýchkoliv problémů je k dispozici zákaznická podpora Voyo, kterou můžete snadno kontaktovat na emailu či skrz live chat. Telefonní linka pro zákazníky dostupná není, ale na chatu reaguje zákaznická podpora velmi rychle. Pokud využijete email, vašemu dotazu se bude podpora věnovat nejpozději 24 hodin od jeho zaslání. Detaily o zákaznické podpoře Voyo najdete shrnuté v tabulce níže:

TelefonNe
Online chatAno
E-mailAno
Odpověď nejpozději do24 hodin od zaslání
Zákaznická podpora Voyo – základní informace

Kvalita vysílání Voyo

Většinu pořadů na Voyo můžete sledovat ve Full HD kvalitě. Některé jsou potom k dispozici i ve 4K rozlišení. Záleží samozřejmě i na tom, jaká je kvalita vašeho zařízení a internetového připojení. Na Voyo si můžete vaše oblíbené pořady také stáhnout, aby je bylo možné sledovat offline. Po 30 dnech v paměti budou ale automaticky vymazány. Pro porovnání přikládáme tabulku s kvalitou vysílání a cenou měsíčního předplatného pro Voyo a další platformy.

Streamovací službaKvalita vysíláníCena za měsíc
VoyoFull HD, v některých případech 4K.159 Kč
Netflix4K UHD319 Kč
Disney+Ultra HD199 Kč
HBO Max4K UHD199 Kč
Sky ShowTimeHD179 Kč

Alternativy a konkurenční platformy

Voyo samozřejmě není jedinou streamovací službou dostupnou v ČR. Velmi snadno si můžete vybrat mezi zahraničními konkurenty Voya, kteří často nabízejí velmi podobné služby. Pro zajištění objektivnosti naší Voyo recenze přidáváme jejich krátké představení níže:

Netflix

Netflix

Netflix je jedním z průkopníků mezi streamovacími službami, který často zavádí nové trendy. Ve filmové a seriálové knihovně Netflixu jsou k dispozici tisíce hodin filmů a seriálů, převážně zahraniční produkce. Balíček s nejvyšší kvalitou přenosu pořídíte za 319 Kč měsíčně. Netflix je vhodný zejména pro fanoušky zahraničních titulů, nenajdete zde příliš českých filmů či seriál, chybí také živé sportovní přenosy.

HBO Max

Max logo

Jak již napovídá název, jedná se o službu spojenou s televizními kanály HBO. Najdete zde ovšem obrovské množství filmů a seriálů, často z vlastní produkce HBO. Cena za měsíc je 199 Kč, kvalita vysílání je velmi vysoká. Mezi Voyo filmy a seriály dominují opět ty zahraniční, ale vybere si zde v zásadě každý. K dispozici jsou filmy a pořady pro nejmenší, ale i seriály a filmy pro náročné publikum. Chybí samozřejmě většina české produkce dostupné na Voyo.

Disney+

Disney+ logo

Disney+ je streamovací platforma spojená se stejnojmenným studiem. Proto zde můžete očekávat zejména filmy a seriály pocházející z dílny Disney a příbuzných studií. Všechny tituly od Marvelu, světa Star Wars nebo třeba pořady National Geographic. Disney+ můžete sledovat za 199 Kč měsíčně, jednotlivé filmy a seriály jsou doplněné o české titulky či dabing.

Závěrečné hodnocení Voyo

Voyo je dobrým způsobem, jak získat přístup k obrovskému množství českých i zahraničních filmů, seriálů a dalších pořadů. Nabídkou se vyrovná většině zahraničních platforem, přestože je samozřejmě cílená především na českého diváka. Některé zahraniční seriály a filmy zde nenajdete. Sbírka české produkce je ale opravdu široká, výhodou je také možnost sledovat seriály z produkce TV Nova ještě před jejich odvysíláním v televizi.

Voyo si můžete pustit na libovolném chytrém zařízení, využívat jich lze až pět. Funkce na Voyo jsou uspokojivé, přestože chybí například možnosti ukládání do playlistů. Také kvalita vysílání na Voyo je relativně dobrá, záleží samozřejmě i na síle připojení. Závěrem naší Voyo recenze tak lze konstatovat, že Voyo se hodí zejména pro příznivce české filmové produkce, případně pro sportovní fanoušky.

Celkové hodnocení: 4.5 / 5

Klady

 • Více než 2000 pořadů z české i zahraniční produkce.
 • Velký výběr žánrů, témat i druhů pořadů.
 • Možnost sledovat na většině chytrých zařízení, celkem až na 5.
 • Souběžné sledování pořadů na 2 zařízeních.
 • Vlastní produkce TV Nova dostupná týden před vysíláním v televizi.
 • Live sportovní přenosy z Nova Sport.

Zápory

 • Chybí možnost nahrávat live pořady.
 • Některé filmy či seriály ze zahraničí nejsou na Voyo dostupné.
 • Zákaznická podpora není dostupná na telefonu.

Často kladené otázky ohledně Voyo.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru